Велоергометрія

Вчасно проведена велоергометрія та адекватне лікування значно знизять ризик розвитку стенокардії та інфаркту.

Записатися на прийом

Як часто в щоденній суєті ви не реагуєте всерйоз на давить біль в області грудної клітини, прискорене серцебиття і задишку, вважаючи їх скороминущим і проходять явищем? Але ж такі «дзвіночки» часом сигналізують про порушення роботи, зокрема про ішемічну хворобу серця (ІХС). Одних симптомів для визначення діагнозу недостатньо, тому в таких випадках лікарі рекомендують пройти велоергометрію .

Велоергометрія - зняття ЕКГ-показань під час навантаження на спеціальному тренажері, схожому на велосипед. Суть процедури в тому, щоб виконати фізичні вправи на спеціальному апараті, що нагадує велосипед. Від цього серцевий м'яз почне скорочуватися частіше, і міокард зажадає додаткової порції кисню.

Даний метод діагностики ще відомий як стрес-ЕКГ. Він виник через те, що на підставі звичайної ЕКГ не завжди можна поставити точний діагноз і відстежити порушення в діяльності серця. Тим часом, наш головний орган щомиті виконує свою роботу і тому потребує чуйного уваги.

Переваги велоергометрії в медичному центрі "Діасервіс":

  • Процедуру проводять сертифіковані фахівці високого рівня, які мають великий досвід подібних обстежень.
  • Велоергометрію проходять на апараті нового покоління КАРДІОЛАБ.

Де пройти?

Медичний центр "Діасервіс" за адресою:

Показання

  • Підтвердження діагнозу ІХС при виявленні відповідних змін на ЕКГ, а також при появі больових відчуттів, задишки і посиленого серцебиття при виконанні фізичного навантаження
  • Визначення фізичної витривалості спортсменів, водіїв або пілотів, а також пацієнтів, які страждають захворюваннями дихальних органів
  • Діагностика при підготовці до операції
  • Необхідність призначення препаратів для лікування ангіни у людей з підтвердженим діагнозом ІХС
  • Прогнозування стану пацієнта після перенесеного інфаркту (через 2-3 тижні)
  • Визначення переносимості фізичного навантаження для пацієнтів зі стенокардією
  • Створення штучних умов для виявлення прихованих змін ритму скорочень серця

Якщо ви палите або страждаєте від частих проявів підвищеного тиску, поставтеся з увагою до свого здоров'я - запишіться на стрес-тест серця (велоергометрію).

Можливо, ваші знайомі або родичі страждають на кардіологічні захворювання - лікарі рекомендують зробити велоергометрію таким пацієнтам, щоб з'ясувати рівень переносимості фізичного навантаження.

Група Код Послуга Вартість
УЗД серця 974 Велоергометрія 700.00