Виїзд лабораторної бригади додому!

Аналізи на дому - простий і надійний спосіб профілактики Вашого здоров'я!

  • У Вас немає вільного часу?
  • У Вас погане самопочуття?
  • У Вас маленькі діти?
  • Вашим літнім батькам важко вийти з дому?

Наша медична компанія представляє послугу - забір аналізів на дому або за місцем вашої роботи. Це біохімічні та клінічні аналізи крові і сечі, аналізи крові на імунологію, маркери аутоімунних захворювань, онкомаркери, гормони, інфекції, алергологія і.т.д Створені всі умови для проведення забору аналізів (кров з вени), як в поліклінічних умовах процедурного кабінету, так і в домашній обстановці. Кваліфікований медичний персонал навчений специфіці забору аналізів у дітей, і дорослих, тому дана процедура не стане моральною травмою для вашої дитини.

Процедура забору крові проводиться за допомогою одноразових вакуумних систем для забору крові. Аналізи на дому дозволяють економити Ваш час і оперативно здійснювати діагностику: немає необхідності записуватися на прийом, чекати в лікарняних коридорах.

Як скористатися послугою виїзду лабораторії додому?

Якщо ви зацікавилися, то телефонуйте за телефоном: (093) 111 03 03 для отримання детальної інформації та подачі заявки.

Заявку на виклик бажано робити не раніше, ніж за 1 день до передбачуваного дня забору аналізу. Наш оператор попросить Вас назвати: адреса, телефон для зв'язку, дані пацієнта, перелік необхідних аналізів, дату приїзду.

Скільки коштує послуга виклику?

Виїзд лабораторної бригади в межах міста Запоріжжя: 295 грн.; передмістя — 350 грн. - транспортні витрати + вартість аналізів і забору біологічного матеріалу (згідно чинного прайсу на лабораторні послуги).