Сотрудничество

Clinical trials

Тендер

Новини

Стати партнером ДіасервісЯк стати партнером "Діасервіс" ?

Співпраця в рамках мережі "Діасервіс" - це можливість стати власником власного процедурного кабінету (ПК), який надає медичні послуги з для населення.

Перелік послуг, пропонованих потенційному партнеру, повністю збігається зі спектром послуг, який надає медична компанія "Діасервіс" своїм клієнтам у власних медичних офісах. У процедурному кабінеті може здійснюватися взяття біологічного матеріалу у населення на предмет лабораторних досліджень, УЗД, прийом лікарів, озонотерапія та ін.

Партнер оплачує медіцінскіеуслугі компанії (лабораторної діагностики, УЗД, озонотерапії і ін.) На підставі щомісячно виставляється рахунку за проведені дослідження з урахуванням спеціальної знижки. Власний дохід партнера формується за рахунок дисконтних умов роботи з компанією.

Термін окупності інвестицій від 6 до 12 * місяців.


Послуги для партнера:


Допомога у виборі приміщення

Компанія бере участь у підготовці проекту медичного кабінету, при розробці проекту враховуються вимоги по місцю розташування, оформлення та оснащення кабінету, ступінь відповідності проведеного ремонту необхідним вимогам, планування приміщення, порядок розміщення основних робочих зон в ПК. На підставі пред'являються до ПК вимог, компанія дає необхідний висновок і рекомендації (оцінка приміщення компанією здійснюється з точки зору комерційної перспективності відкриття процедурного кабінету).


Кур'єрське обслуговування і доставка

Компанія здійснює кур'єрське обслуговування ПК партнера в г. Запорожье. У разі якщо процедурний кабінет партнера розташовується в одному з районів Запоріжжя або в іншій області України, то компанія готова розробити відповідне логістичне рішення і забезпечити доставку взятого біологічного матеріалу від пункту транспортного терміналу в місті партнера, до власного технологічного відділу, який проводить необхідні дослідження.


Допомога в отриманні ліцензій

Франчайзер готовий надати допомогу Франчайзі в отриманні ліцензій, необхідних для здійснення діяльності в сфері медичних послуг, при наявності у останнього всіх необхідних на те дозвільних документів.


рекомендація постачальників

Компанія рекомендує постачальників необхідного обладнання та надає технічну допомогу в його налагодження. При запуску процедурного кабінету, необхідні витратні матеріали поставляються компанією.


Організація роботи процедурного кабінету

Партнер організує роботу робочого місця процедурної сестри (ПС) для забезпечення доступу до єдиної інформаційної системи ( ALTEY Laboratory ) клініко-діагностичної лабораторії "Діасервіс". За місяць до початку роботи процедурного кабінету, компанія надає допомогу в підборі персоналу і проводить його навчання.


рекламна підтримка

Керуючись принципом взаємовигідного співробітництва і просування єдиного бренду медична компанія "Діасервіс" організовує та здійснює PR- та рекламні заходи, спрямовані на розвиток роздрібної мережі, що складається як з власних кабінетів, так і кабінетів партнерів. Компанія допомагає в розміщенні фірмової символіки, проводить заходи по первинному залученню клієнтів, рекомендує найкращі варіанти використання рекламних інструментів. Компанія забезпечує розміщення інформації про кабінет на сайті компанії, в рекламних матеріалах і в ЗМІ.

Умови приєднання до мережі медичних кабінетів "Діасервіс":

Одним з базових вимог до потенційного партнера є наявність приміщення, що задовольняє вимогам для відкриття в ньому процедурного кабінету.


Вимоги до приміщення процедурного кабінету

  • мінімальна площа приміщення - 10 кв.м.
  • окремий вхід
  • наявність санвузла або можливість його установки, дозвіл орендодавця зробити по кімнатах розведення води для раковин
  • вільний доступ
  • одна телефонна лінія
  • пряма оренда або суборенда терміном не менше одне року з реєстрацією;

Нежитлове приміщення може розташовуватися в житловому будинку за умови, що вхід не пов'язаний з житловим під'їздом. Максимальна площа приміщення не обмежується, оптимальна - 40 кв.м.

При наявності відповідності встановлених вимог в якості ПК можуть бути використані приміщення поліклінік, медичних центрів, стоматологічних кабінетів, аптек, салонів краси, перукарень.

При виборі приміщення "Діасервіс" рекомендує орієнтуватися на перший поверх, першу лінію будинків. Відстань від зупинки до приміщення процедурного кабінету має становити не більше 5-7 хвилин пішки.


Контактна інформація

З усіх питань, пов'язаних з участю в програмі і приєднанням до мережі медичних кабінетів компанії "Діасервіс", а також для отримання додаткової інформації, просимо звертатися до відділу маркетингу:

Контактний телефон:  (093) 111-03-03

E-mail:  marketing@dia.zp.ua, slv@dia.zp.ua