Cпермограма апаратна

 Термін виконання: 1 робочий день

 Де можна здати: Даний аналіз Ви можете здати в медичному центрі "Діасервіс" за адресою: м Запоріжжя, вул. Козака Бабури, 9 по середам з 7.00 до 10.00 (в даному медичному центрі є спеціалізована кімната для збору біоматеріалу)

МК «Діасервіс» для дослідження рухливості і концентрації сперматозоїдів в нерозбавленому еякуляті (спермограма ) використовує новий унікальний СПЕРМОАНАЛІЗАТОР модель АФС-500.

Прилад дозволяє швидко і точно діагностувати основні порушення репродуктивної функції чоловіків і визначити тактику лікування пацієнта, а також виробляти мікроскопічне дослідження зразка з можливістю збереження зображень і відеороликів на комп'ютері.

Основні особливості даного спермоаналізатора:

 - використання нового методу дозволяє швидко і точно виявляти основні дискримінаційні параметри сперми;

 - дослідження нативной сперми;

 - висока точність і відтворюваність отримуваних результатів;

- візуалізація через Відеомікроскопи дозволяє робити фото та відеозапис.

Підготовка:

 • Еякулят повинен бути отриманий після статевого утримання протягом не менше 2 діб і не більше 7 днів;

 • Не вживати алкоголь в будь-яких кількостях протягом 6-7 днів перед дослідженням спермограми. Постаратися виключити протягом 2,5 місяців перед дослідженням еякулята токсичні фактори (алкогольну, тютюнову, лікарську, наркотичну, виробничу інтоксикації);

 • Необхідно відмовитися від дослідження еякуляту, якщо протягом 7-10 днів перед аналізом були простудні та інші захворювання, що протікали з лихоманкою;

 • Перед дослідженням необхідно відмовитися від процедур з перегріванням (УВЧ, сауна, баня);

 • Напередодні здачі еякуляту необхідно виключити важкі фізичні навантаження, конфліктні ситуації. Вночі перед здачею аналізу рекомендується забезпечити собі повноцінний відпочинок.

Група Код Послуга Вартість
Загальні маніпуляції 630 Спермограма апаратна 390.00