Мамографія в Запоріжжі

Не варто відкладати на потім своє здоров'я - запишіться на обстеження прямо зараз!

Якщо Вам необхідно зробити мамографію в Запоріжжі, рекомендуємо Вам звертатися в наш медичний центр!

У нашому кабінеті мамографії для проведення обстеження використовується мамограф MELODY III італійської компанії Villa Sistemi Medicali. Це сучасний апарат з делікатної компресією, що дозволяє робити мамографію без болю (обладнання попереднього покоління викликало у пацієнток неприємні больові відчуття і страх перед проведенням процедури в подальшому).

Мамографія - це точний і найбільш ефективний спосіб обстеження здоров'я грудей на сьогоднішній день. За допомогою цього методу можна оцінити стан тканин молочних залоз, а також виявити будь-які зміни і патологічні порушення.

Сучасна медицина рекомендує проходити мамографія молочних залоз не тільки за показниками, але і в профілактичних цілях. Так жінкам дітородного віку рекомендується проходити обстеження грудей не рідше 1 разу на рік.

Якщо в сімейному анамнезі жінки є випадки захворювання на рак молочної залози, то профілактичні обстеження необхідно проходити під контролем лікаря мамолога. Профілактичні огляди допомагають виявити захворювання на ранніх стадіях і вчасно почати терапію раку грудей, що дає багатьом жінкам шанс на сприятливий медичний прогноз. Ціна цифрової мамографії є ​​доступною для всіх, бережіть своє здоров'я.

Показання до відвідування кабінету мамографії

Проведення мамографії актуально для таких цілей:

 •  для ранньої діагностики онкопатологій молочних залоз;
 •  для визначення розміру та поширеності патологічного процесу, якщо він має місце;
 •  для контролю над проведеними лікуванням.

Можна пройти мамографію за направленням лікаря або за власною ініціативою, якщо жінка піклуватися про своє здоров'я або відчуває неприємні симптоми.

Підготовка до мамографії і метод проведення процедури

Специфічна підготовка до мамографії не потрібно. Мамографія, по суті, являє собою рентгенологічне дослідження. При цьому процедура абсолютно безболісна і безпечна, так як рівень опромінення при мамографії значно нижче, ніж, наприклад, при рентгенографії легких.

Молочна залоза укладається на одну планку перед тубусом і притискають за допомогою іншої планки. Після цього робиться знімок у двох проекціях, що дозволяє отримати більшу повну інформацію про стан тканин. Знімки інтерпретуються лікарем - рентгенологом.

Чому необхідно робити мамографію?

 • Рання діагностика раку грудей за допомогою цифрової мамографії - це шанс жінки перемогти хворобу, зберігши при цьому груди.
 • Мамографія скорочує ризик смертності від раку на 25-30%, забезпечуючи ранню діагностику найменших змін в тканинах молочних залоз.
 • Необхідно виконувати базисну мамографію всім жінкам у віці 40 років. Жінкам віком від 40 до 50 років, необхідно проходити мамографію 1 раз на 2 роки. Після 50 років потрібно проходити мамографію 1 раз на 1 рік. Самообстеження необхідно проводити щомісяця на 7-14 день циклу. Якщо в родині жінки були випадки раку молочної залози або яєчників, їй рекомендується проводити мамографію щорічно, починаючи з 30 років.

Що слід знати про мамографи?

 • Не бійтеся робити мамографію. Дослідження проводиться швидко (не більше 5-10 хвилин) і безболісно. Будучи рентгенівським методом діагностики, мамографія при цьому безпечна (за рахунок дуже низької променевого навантаження на організм).
 • Обов'язково покажіть рентгенологу результати минулих досліджень, якщо Ви вже робили мамографію раніше. 
 • При необхідності на додаток до мамографії може бути призначений інший метод діагностики - наприклад, УЗД .

У нашому медичному центрі Ви можете пройти мамографію щодня.

Звернувшись в "Діасервіс", пацієнти отримають такі переваги:

 • високі стандарти діагностики;
 • кваліфікований медичний персонал;
 • високоточне сучасне обладнання;
 • -який зручний час відвідування;
 • гарантії безпеки.

За детальною інформацією звертайтеся в колл-центр Діасервіс за телефоном: (093) 111 03 03 . Вартість мамографії уточнюйте при попереднім записом, так як вона може дещо відрізнятися від зазначеної на сайті. Ціна на моммаграфію актуальні для Запоріжжя.

 

Для профілактики раку грудей необхідно пройти мамографію!

 

Група Код Послуга Вартість
Мамографія 2750 Мамографія 18*24 357.00
Мамографія 2752 Мамографія 24*30 408.00
Мамографія 2754 Мамографія однієї молочної залози 18*24 221.00
Мамографія 2756 Мамографія однієї молочної залози 24*30 238.00

Шапоренко Микола Григорович

Лікар рентгенолог 1 категорії

 • м. Запоріжжя, вул. Козака Бабури, 9
 • м. Запоріжжя, вул. Верхня, 7

Лікарський стаж з 1980 року

 

Де пройти?

Медичний центр за адресою:

 • м.Запоріжжя, вул. Козака Бабури, 9

Підготовка

Важливо!

 • Мамографія проводиться в першу фазу менструального циклу (з 5-го по 12-й день, вважаючи з першого дня менструації).
 • Жінкам в менопаузі мамографію можна робити в будь-який час.
 • У день проходження мамографії не користуйтеся антиперспірантами для пахвовій області, а також кремами і іншими видами косметики для грудей і пахв.
 • Опишіть симптоми або проблеми, які були виявлені в молочних залозах, фахівця, який проводить мамографію. Якщо є результати попередніх мамографію, надайте їх лікуючого лікаря або спеціаліста, який проводить мамографію.