Алерголог

Найсучасніші методи діагностики і лікування алергії!

Записатися на прийом
причина аллергии

Консультація алерголога

Алергологія - це наука, що вивчає дефекти імунної апарату, що призводять до розвитку гиперсенсибилизации (алергічних реакція), етіологію і патогенез алергії, методи діагностики і лікування захворювань, причиною яких є алергічні реакції.

Лікар-алерголог проводить лікування і профілактику таких захворювань:

 • набряк Квінке;
 • алергічний риніт;
 • алергічний кон'юнктивіт;
 • бронхіальна астма;
 • алергічний дерматит і кропив'янка;
 •  реакції гіперчутливості на різні алергени (пил, укуси комах та паразитарні інвазії, реакція на медичні препарати, алергія на шерсть і епідерміс тварин і птахів, продукти харчування і т.д.).

Алергічні реакції можуть носити вроджений або набутий характер. Залежно від етіології того чи іншого захворювання, доктор подбірет відповідні методи лікування і дасть рекомендації щодо профілактики алергічних реакцій.

Коли потрібно звернутися до алерголога

Часто консультацію алерголога рекомендують пацієнтові інші вузькі фахівці, такі як отоларинголог, офтальмолог, дієтолог, пульмонолог та інші. Крім того, звернутися до фахівця-алерголога потрібно в наступних випадках:

 • у вас з'явилася шкірний висип, що має постійних або проходить характер;
 • спостерігається сльозотеча нез'ясованої етіології;
 • в анамнезі минаючий кашель або виділення з носа;
 • має місце набряклість;
 • був укус комахи і в місці укусу є почервоніння, набряк або свербіж;
 • діагностовано зараження гельмінтами (аскаридоз, лямбліоз та інші).

Також необхідна консультація алерголога в тих випадках, якщо у вас є псевдоаллергические реакції, імунозалежними захворювання і вроджені та набуті імунодефіцити різної етіології або вроджені дефекти імунної апарату, що призводять до алергічних реакцій.

Підготовка до прийому алерголога

Як правило, алергічні реакції спостерігаються сезонно і мають стадії загострення і ремісії. Якщо прийом у лікаря повинен відбутися під час загострення захворювання, перед прийомом фахівця необхідно утриматися кілька днів від прийому антигістамінних препаратів.

Відмова від терапії необхідний для того, щоб алерголог міг адекватно оцінити особливості клінічного перебігу хвороби. Іншою специфічною підготовки до прийому фахівця не потрібно. В ході прийому проводяться всі необхідні діагностичні заходи, диференціальна діагностика, визначається загальний імунний статус пацієнта і визначення Ig E до різних алергенів. Проводяться дослідження крові і сечі, алергопроби і інші діагностичні заходи.

Як часто зустрічається алергія? На жаль, кількість алергічних захворювань неухильно зростає. Пов'язано це з погіршенням екології, особливо в великих містах, погіршенням якості харчування (наявність в продуктах безлічі консервантів, барвників, харчових добавок), безконтрольне вживання лікарських препаратів.

В якому віці може проявитися алергія?  Алергія може маніфестувати в будь-якому віці, починаючи з перших днів життя і закінчуючи зрілими роками.

Як проявляється алергія? Незважаючи на поширеність алергічних захворювань, не завжди пацієнти вчасно приходять до алерголога-імунолога. На що варто звернути увагу? Періодично виникають висипання на шкірі, що супроводжуються сверблячкою, постійна закладеність носа, особливо в ранкові години, тривалий кашель, епізоди утрудненого дихання з свистячими хрипами, здуття живота, нестійкі випорожнення, свербіж і печіння очей. Наявність одного з перерахованих вище симптомів може бути проявом алергічного захворювання і вимагає обстеження.

Як проводиться діагностика алергії? Сучасні методи обстеження дозволяють виявити не тільки наявність самого захворювання, але і визначити причинно-значимий алерген. Для діагностики проводиться шкірне тестування, визначення алергенів в сироватці крові, визначення функції зовнішнього дихання при підозрі на бронхіальну астму і т. Д. Також в нашому медичному центрі Ви зможете пройти повне лабораторне обстеження. В даний час в ДІАСЕРВІС визначаються, як окремі алергени, так і велика кількість аллергопанелей:
• Панелі харчових алергенів;
• Панелі інгаляційних алергенів;
• Панелі для визначення алергенів трав;
• Панелі для визначення алергенів кліщів домашнього пилу;
• Панелі для визначення алергенів тварин;
• Панелі для визначення алергенів грибів.

Таке групування панелей і окремих алергенів дає можливість швидко, без великих витрат обмежити коло значущих для пацієнта алергенів і, при бажанні, запропонувати напрямок подальшого дослідження. Обсяг досліджень залежить від виду алергічного захворювання і підбирається лікарем індивідуально.

Як лікувати алергію?  Лікування алергічних захворювань обов'язково повинно бути комплексним і поетапним. Починають терапію з зниження алергенної навантаження. При харчової алергії підбирається дієта з виключенням продуктів, що призводять до алергії. При патології дихальної системи - елімінуються побутові, грибкові, епідермальні алергени. В даний час існує велика кількість засобів, що дозволяють зменшити концентрацію пилу, кліщів домашнього пилу, грибкових спор. Це і спеціальні чохли на постіль, пилососи, розчини.
Другим етапом є медикаментозна терапія, спрямована на зниження симптомів захворювання. Вона підбирається лікарем індивідуально, виходячи з результатів обстеження. Потім слід противорецидивная терапія, мета якої не допустити подальших загострень захворювання. До неї відноситься, крім лікарських препаратів, фізіотерапевтичних процедур - специфічна імунотерапія. Даний метод полягає у введенні в організм в малих дозах причинно-значущих алергенів, в результаті чого змінюються імунологічні механізми і значно знижуються клінічні симптоми алергії.
Крім лікування основного алергічного захворювання, обов'язково лікування супутньої патології. Тільки такий підхід забезпечує стійкий результат і дозволяє досягти тривалої ремісії захворювання.

Переваги «Діасервіс»

Звернувшись в нашу медичну компанію, кожен пацієнт отримує ряд незаперечних переваг, а саме:

 • гарантія безпеки;
 • широкий спектр послуг;
 • досвідчені фахівці;
 • високотехнологічне обладнання;
 • зручне для пацієнта час для відвідування;
 • впевненість в точності результатів.

За більш детальною інформацією звертайтесь в колл-центр за телефоном в Запоріжжі  (093) 111 03 03 . Вартість консультації лікаря-алерголога або діагностичних процедур уточнюйте у наших операторів, так як ціни, зазначені на сайті, актуальні тільки для Запоріжжя і можуть дещо відрізнятися в вашому регіоні.

 алергія на квіти
Група Код Послуга Вартість
Консультація лікаря для дорослих 808 Консультація алерголога (к.мед.н) 480.00
Консультація лікаря для дорослих 817 Повторна консультація алерголога (к.мед.н) 360.00
Консультація лікаря для дорослих 992 Консультація алерголога 420.00
Загальні маніпуляції 654 Спірографія 230.00
Загальні маніпуляції 656 Алергопроби 70.00
Загальні маніпуляції 657 Специфічна алерговакцинація ін'єкційна 3500.00
Загальні маніпуляції 659 Алерген-специфічна імунотерапія (АСІТ) 70.00
Загальні маніпуляції 685 Специфічна алерговакцинація пероральними алергенами 4500.00
Загальні маніпуляції 690 Спірографія + тест 250.00
Консультація лікаря онлайн 1900 Онлайн консультація алерголога 420.00

Колєдаєв Іван Володимирович

Лікар алерголог

Веде прийом в медичних центрах за адресами:

 • м. Запоріжжя, вул. Північно-Кільцева, 8
 • м. Запоріжжя, вул. Михайла Гончаренка, 15

Лікарський стаж з 2019 року 

Рибак Ігор Романович

Лікар алерголог, імунолог вищої категорії, член Європейського респіраторного товариства, Американського коледжу ревматології, завідувач відділенням кліничної імунології та ревматології

Веде прийом в медичних центрах за адресами:

 • м. Запоріжжя, вул. Авраменко, 13
 • м. Запоріжжя, вул. Верхня, 7

Лікарський стаж з 1986 року

 

Петрик Наталія Ігорівна

Лікар алерголог, ревматолог, терапевт вищої категорії, доцент кафедри фізичної терапії та ерготерапії, доктор філософії за спеціальністю "Медицина"

Веде прийом в медичних центрах за адресами:

 • м. Запоріжжя, вул. Авраменко, 13
 • м. Запоріжжя, вул. Ладозька, 17а
 • м. Запоріжжя, вул. Михайла Гончаренка, 15
 • м. Запоріжжя, вул. Північно-Кільцева, 8

Лікарський стаж з 2005 року

Виникли питання? Просто зателефонуйте нам      (067) 619 03 03