В «Діасервіс» Ви можете підписати декларацію зі своїм сімейним лікарем. Після укладення декларації лікування і спостереження у сімейного лікаря здійснюэться за рахунок державного бюджету.

Сімейний лікар - це фахівець широкого профілю, який займається діагностикою, лікуванням і профілактикою найбільш поширених захворювань. Володіє знаннями і навичками не тільки в області терапії, але і в області суміжних спеціальностей, таких як оториноларингология, неврологія, дерматологія, кардіологія і т.д. Сімейний лікар - це лікар для всієї родини.

Основна цінність лікаря загальної практики - це комплексний, багатогранний і індивідуальний підхід до лікування пацієнта. Ви можете звернутися до сімейного лікаря «Діасервіс» з будь-якими скаргами, розповісти про стан свого здоров'я і своїх скаргах. Лікар проведе огляд основних систем організму і створить план подальшого обстеження і лікування конкретно для Вас.

Як укласти декларацію з сімейним лікарем в «Діасервіс»?

 • Записатися на прийом до сімейного лікаря можливо за телефоном: 093-111-03-03.

 • Прийти в призначений час з паспортом та ідентифікаційним кодом, а так само необхідно взяти з собою телефон для отримання смс-підтвердження.

 • Після підписання декларації Ви можете звертатися до свого сімейного лікаря безкоштовно. Запис на прийом здійснюється через систему HELSI.ME

За декларацією Ви маєте можливість пройти повністю безкоштовно чотири лабораторні обстеження: загальний аналіз крові з лейкоцитарною формулою, загальний аналіз сечі, холестерин загальний, глюкоза крові і чотири швидких тесту: тест на ВІЛ , тест на вірусні гепатити, тест на тропонін, тест на вагітність.