Аналіз на Антинуклеарні антитіла (АНА) IgG

• Термін виконання: 1 робочий день.
Де можна здати: Даний аналіз Ви можете здати в будь-якому медичному офісі Діасервіс.


Опис
Один з поширених скринінгових тестів, що використовуються в діагностиці аутоімунних захворювань.
Функції. Антиядерні антитіла - антитіла проти основних компонентів ядра клітини (нуклеопротеїни, білки хроматину). При системних аутоімунних захворюваннях відбувається сенсибілізація лімфоцитів до власних білків організму і виробляються аутоантитіла. АЯА (антиядерні антитіла), або АНФ (антинуклеарних фактор) спрямовані проти антигенів компонентів клітинних ядер і цитоплазми. Утворені імунні комплекси аутоантиген-аутоантитіл відкладаються на базальних мембранах різних тканин і органів (шкіра, нирки, синовіальні, серозні оболонки, мозок і т. П.), А також забезпечують їх кров'ю судин, активуючи систему комплементу і викликаючи запалення і пошкодження тканин. При цьому підвищується лізосомальних активність, виділяються медіатори запалення. Цитотоксичну дію надають фіксується імунними комплексами комплемент і сенсибілізованілімфоцити. Поразка судин на рівні мікроциркуляторного русла лежить в основі системного пошкодження сполучної тканини і паренхіматозних органів.

Дослідження на антиядерні антитіла проводять, якщо виникає підозра на аутоімунне захворювання. Тест на АЯА високочутливий (до 98%), але малоспеціфічен при ВКВ, позитивні результати спостерігаються також при інших колагенозах або імунокомплексних захворюваннях. Результати тесту, отримані в різних лабораторіях, можуть відрізнятися внаслідок особливостей використовуються методів.

Вартість аналізу на Антинуклеарні антитіла (АНА) IgG - від 375.00 грн.

* Зазначена ціна, дійсна тільки для г. Запорожье. Ціни, актуальні для Вашого регіону, будь ласка, уточнюйте за телефонами: (093) 111-03-03

Підготовка до аналізу:

Специфічною підготовки до дослідження не потрібно.

Показання до призначення аналізу:
Діагностика і диференціальна діагностика коллагенозов (особливо системного червоного вовчака).

Підвищення рівня АТ антинуклеарні:
• Системні ураження сполучної тканини:
а) системний червоний вовчак (ВКВ),
б) ревматоїдний артрит,
в) синдром Шегрена,
г) склеродермія,
• Інфекції (туберкульоз, хронічний активний гепатит, підгострий бактеріальний ендокардит, ВІЛ-інфекція );
• Цукровий діабет (інсулінозалежний);
• Множинний склероз;
Легеневий фіброз.